• KONKURS TANECZNY PIRUET 2024

Mamy sukces!!! W Warszawskim Konkursie Tanecznym PIRUET 2024, zorganizowanym przez  Dom Kultury Świt, nasze uczennice zajęły zaszczytne III miejsce.

Serdecznie gratulujermy :)

• "SŁOIK Z ZAKRĘTKAMI" W KLASIE 3A

Kolejny poziom "Słoika z makaronem"  - u nas "Słoik z zakrętkami "  - osiągnięty.

Przyłapani na dobrym zachowaniu uczniowie i uczennice zdobywają malutkie punkciki. Wystarczy współpraca, pomoc koleżeńska lub inne dobre zachowanie by zdobyć zakrętkę.

Kto wygrywa - WSZYSCY. Tym razem godzina gier stolikowych. Były emocje i dużo śmiechu

• ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW

20 lutego uczniowie klasy 1a gościli przedszkolaków z Niepublicznego Dwujęzycznego Przedszkola Integracyjnego Radosna Planeta Warszawa Gocław. Dzieci zasiadły do szkolnych ławek, aby poczuć się jak uczniowie. Wraz ze starszymi kolegami i koleżankami rozwiązywały zagadki i łamigłówki o tematyce przyrodniczej. Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu!

• DZIEŃ MYŚLI BRATERSKIEJ

22 lutego  - Dzień Myśli Braterskiej to wspólne święto harcerek, skautek, harcerzy i skautów na całym świecie, które upamiętnia urodziny założycieli skautingu Roberta i Olave Baden-Powell.  Dzień Myśli Braterskiej uświadamia skautom na całym świecie, jak jest ich wielu i że wszyscy są dla siebie braćmi niezależnie od koloru skóry, narodowości, czy wieku.

Mamy nadzieję, że nadal będziecie kroczyć wspólnym szlakiem, niosąc wartości braterstwa, pokoju, przyjaźni i służby na rzecz drugiego człowieka.

Z tej okazji nasi uczniowie - zuchy, harcerki i harcerze w czwartek 22 lutego przyszli do szkoły w mundurach.

• WOŚP

Kilkunastu uczniów naszej Szkoły wzięło udział w 32 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy za wsparcie rodzicom.  Bardzo cieszy nas, że mogliśmy pomóc Wielkiej Orkiestrze w biciu kolejnego rekordu.

Mamy nadzieję,że za rok będzie nas więcej!!!

W.Spiechowicz & I.Modelewska

• I DZIELNICOWY KONKURS WOKALNY "ROZŚPIEWANA PRAGA"

13 lutego odbył się I Dzielnicowy Konkurs Wokalny "Rozśpiewana Praga", zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 401 w Warszawie.

Jury nagrodziło najlepsze wykonania. Spośród przedstawicieli naszej szkoły:

• I miejsce zdobyła -  Hanna Zakościelna z klasy 5c
          • III miejsce - Hanna Jurgielewicz z klasy 5b