Lista nauczycieli

 
 
Teresa Bargielska TB
 
 
Anna Bek BA
Foto Małgorzata Budzyńska MB Wychowawca: 7b
Foto Agnineszka Bundyra BA
 
 
Małgorzata Busma BM
Foto dwujęzyczna Chemia Chd
 
 
Olga Czajka CK Wychowawca: Oddział przedszkolny
Foto Małgorzata Denuszek MDen. Wychowawca: 3a
Foto Magdalena Domagała MDom. Wychowawca: 3b
 
 
Ksawery Dros KD
Foto Elżbieta Duda ED
Foto Katarzyna Dziarkowska KD
 
 
Agata Giedasz AG Wychowawca: 5f
 
 
Wojciech Gołaski WG
 
 
Barbara Gołębiewska BG
Foto Beata Górska BG Wychowawca: 5c
Wychowawca: 8c
 
 
Agnieszka Gratkiewicz
Foto Anna Izdebska AI Wychowawca: 7d
 
 
Anna Jakubowska JA Wychowawca: 3d
 
 
Agnieszka Janusek AJ
 
 
Krystyna Jarząb KJ
 
 
Łukasz Jurgielewicz ŁJ Wychowawca: 7c
 
 
Olga  Jurgielewicz OJ Wychowawca: 1a
 
 
Patrycja Karewicz-Zapadko PK Wychowawca: 6c
 
 
Elżbieta Kobylarczyk EK Wychowawca: 6d
 
 
Malgorzata Koch MK Wychowawca: 7a
 
 
Elżbieta  Kołodziejczuk EK
Foto Dorota Kołodziejczyk DK Wychowawca: 4a
 
 
Joanna Komorowska JK
 
 
Lidia Kowalska LK Wychowawca: 5e
Foto Waldemar Krukowski WK
 
 
Katarzyna Kunert KK
 
 
Alicja Lech AL
 
 
Sylwia Leciejewska SL
 
 
Grażyna Ładowska
Foto Renata Majchrzak RM
 
 
Małgorzata Makarska MM Wychowawca: 4b
 
 
Dorota Manarczyk DM
Foto Katarzyna Marton MK
 
 
Monika Mazur MM
 
 
Agata Mączewska
Foto Elżbieta Mieczkowska EM
 
 
Izabela Modelewska IM Wychowawca: 6f
 
 
Paulina Nowacka PN
 
 
Malgorzata Nowak MN
 
 
Monika Olucha MO
 
 
Małgorzata Ornat OM Wychowawca: Oddział przedszkolny
 
 
Agata Pątek PA
 
 
Katarzyna Pełka PK Wychowawca: 1c
 
 
Agnieszka Piętko AP Wychowawca: 2b
 
 
Mariola Pronobis MP
Foto Paweł Przybyszewski PP
 
 
Izabela Romanik RoIs
 
 
Magdalena Sałamacha MS Wychowawca: 6a
 
 
Robert Saniewski RSan
Foto Renata Skobel RSk Wychowawca: 2a
 
 
Wioletta Spiechowicz WS Wychowawca: 5d
Foto Ks. Dariusz Stefanowicz Ks. Dar
Foto Anna Sychowicz AS
Foto Ks.Dawid Sychowski Ks.D
 
 
Joanna Szafrańska JS Wychowawca: 3c
 
 
Łukasz Śleszyński ŁŚ Wychowawca: 8b
 
 
Beata Tkaczyk BT Wychowawca: 5b
 
 
Hanna Trzaska TH
 
 
Marta  Trzcińska MT Wychowawca: 2c
 
 
Ewa Wargin EW Wychowawca: 1b
 
 
Alicja Zalewska Z
 
 
Iwona Żak Wychowawca: 8a
 
 
Marta Żebrowska
 
 
Ewa Żochowska EZ
 
 
Natalia Żukowska ŻN