Menu

Lista nauczycieli

 
 
Teresa Bargielska TB
Foto Małgorzata Budzyńska MB Wychowawca: 6b
 
 
Agnineszka Bundyra BA
 
 
Olga Czajka CK
Foto Małgorzata Denuszek MDen. Wychowawca: 2a
Foto Magdalena Domagała MDom. Wychowawca: 2b
 
 
Ksawery Dros KD
Foto Elżbieta Duda ED Wychowawca: 8d
 
 
Katarzyna Dziarkowska KD
Foto Agata Giedasz AG Wychowawca: 4f
 
 
Wojciech Gołaski WG
 
 
Barbara Gołębiewska BG
Foto Beata Górska BG Wychowawca: 4c
Wychowawca: 7c
 
 
Agnieszka Gratkiewicz
Foto Anna Izdebska AI Wychowawca: 6d
Foto Anna Jakubowska JA Wychowawca: 2d
 
 
Agnieszka Janusek AJ
Foto Krystyna Jarząb KJ
Foto Łukasz Jurgielewicz ŁJ Wychowawca: 6c
Foto Olga  Jurgielewicz OJ
 
 
Patrycja Karewicz-Zapadko PK Wychowawca: 5e
Foto Elżbieta Kobylarczyk EK Wychowawca: 5d
 
 
Malgorzata Koch MK Wychowawca: 6a
 
 
Elżbieta  Kołodziejczuk EK
Foto Dorota Kołodziejczyk DK Wychowawca: 3a
 
 
Joanna Komorowska JK
Foto Lidia Kowalska LK Wychowawca: 4e
 
 
Monika  Kruk MK Wychowawca: 5c
Foto Waldemar Krukowski WK
Foto Katarzyna Kunert KK Wychowawca: 4a
 
 
Alicja Lech AL
 
 
Sylwia Leciejewska SL
 
 
Grażyna Ładowska
Foto Renata Majchrzak RM Wychowawca: 8b
Foto Małgorzata Makarska MM Wychowawca: 8a
Foto Dorota Manarczyk DM
Foto Agata Mączewska
 
 
Bartłomiej Miąsko MiBa
Foto Elżbieta Mieczkowska EM
Foto Izabela Modelewska IM Wychowawca: 5f
 
 
Malgorzata Nowak MN
 
 
Monika Olucha MO
 
 
Katarzyna Pełka PK
 
 
Agnieszka Piętko AP Wychowawca: 1b
 
 
Mariola Pronobis MP
 
 
Paweł Przybyszewski PP Wychowawca: 5b
 
 
Izabela Romanik RoIs
 
 
Izabela Romaniuk RoIs
Foto Magdalena Sałamacha MS Wychowawca: 5a
 
 
Robert Saniewski RSan Wychowawca: 8c
Foto Katarzyna  Siedlec KS
Foto Renata Skobel RSk Wychowawca: 1a
Foto Wioletta Spiechowicz WS Wychowawca: 4d
 
 
Ks. Dariusz Stefanowicz Ks. Dar
Foto Anna Sychowicz AS
 
 
Ks.Dawid Sychowski Ks.D
Foto Joanna Szafrańska JS Wychowawca: 2c
Foto Łukasz Śleszyński ŁŚ Wychowawca: 7b
 
 
Beata Tkaczyk BT Wychowawca: 4b
 
 
Hanna Trzaska TH
Foto Marta  Trzcińska MT Wychowawca: 1c
 
 
ang kl. I-III WAKAT-j. WA
Foto Ewa Wargin EW Wychowawca: 3b
 
 
Anna Wojtowicz WA
 
 
Jagoda Zarzycka JZ
 
 
Iwona Żak Wychowawca: 7a
 
 
Marta Żebrowska
 
 
Ewa Żochowska EZ