Menu

Łukasz Jurgielewicz

Szkolenie

Dnia 01.03.2018r. ja, Julia Kozdrój, Ula Jastrzębska, Maja Wrońska razem z wychowawcą pojechaliśmy do centrum Warszawy na szkolenie organizowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej...

Dnia 01.03.2018r. ja, Julia Kozdrój, Ula Jastrzębska, Maja Wrońska razem z wychowawcą pojechaliśmy do centrum Warszawy na szkolenie organizowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach progrmu PoczytajMy o migracjach, prowadzone przez panią Martynę Sędek. Zajęcia te były podzielone na kilka bloków. Pierwszy był stworzony w celu zapoznania się z innymi uczestnikami szkolenia. Drugi poświęcony był utrwaleniem wiadomości o migracjach i o emigrantach. W ostatniej części zajęć pani Marta uczyła nas jak prowadzić zajęcia dla młodszych kolegów i koleżanek z naszej szkoły, aby przekazać im zdobytą wiedzę. Powiedziała nam jaką książkę będziemy im  czytać ( ,, Chłopiec z Lampedusy " ) oraz jak będziemy się z nimi bawić. Ze wszystkich zabaw najbardziej podobała mi się zabawa w której, razem z panem Łukaszem i dziewczynami tworzyliśmy własną książkę. Nadaliśmy jej tytuł ,, CZYTAKI ", na okładce były dwie zbliżające się do siebie dłonie, a maskotką była kura Czytusia :) 

Zajęcia były bardzo ciekawe. Śmiechu również nie mogło zabraknąć, co udowodniła nam Maja, którą rozpierała energia. Nikt na tym szkoleniu się nie nudził. 

Ze szkolenia wyszliśmy weseli i radośni. W drodze powrotnej pan Łukasz zaproponował nam pyszny sernik, który zjedliśmy z apetytem. MMMM !!!! JAKI PYSZNY !!!! W drodze powrotu do szkoły opowiadaliśmy sobie nawzajem śmieszne historie np. co się nam przytrafiło we wcześniejsze dni w szkole ?

To był jeden z najciekawszych moich dni :) 

 

Alicja Kowacka