• Konkurs pieśni i piosenki artystycznej.

• 06.12.2018 22:42
        • Dnia 8 listopada 2018r. w naszej szkole odbył się konkurs piosenek patriotycznych. Do konkursu zgłosiło się wiele osób z pięknym głosem. Udział w wydarzeniu z naszej klasy brała Alicja Walędzik i Maja Wrońska.

Konkurs trwał aż 2 godziny lekcyjne. Wszyscy uczestnicy śpiewali po kolei wybrane przez siebie piosenki.

Po udziale wszystkich uczniów jury musiało podliczyć punkty i ogłosić zwycięzce. Moim zdaniem było to dość ciężkie ponieważ, każdy zaśpiewał ładnie. Po krótkiej przerwie ogłoszono wyniki. Zwyciężyła Justyna i Julka z klasy 6b które zaśpiewały jako duet. Następnie odbyło się rozdanie nagród.

Niestety ani Ali ani Mai nie udało się zdobyć wyższego miejsca. Tak czy inaczej należą im się wielkie brawa za chęci i odwagę.

Alicja Kowacka