• Zawody o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 185 im. Unicef

Coroczne Zawody o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 185 im. Unicef zostały rozstrzygnięte.

Po emocjonujących zmaganiach mistrzami w klasach 1-3 została klasa 3b, która obroniła tytuł z zeszłego roku szkolnego, natomiast mistrzostwo w klasach 4-7 zdobyła klasa 6a.

Juz dziś zapraszamy do udziału za rok.

Serdeczne gratulacje :)

Małgorzata Budzyńska

• Warszawska debata o prawach uczniowskich

14 czerwca przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w Szkolnej Wyprawie tj. II Warszawskiej debacie o prawach uczniowskich zorganizowanej przez Warszawskiego Rzecznika Praw Uczniowskich oraz WCIES.

Oprócz nawiązywania nowych znajomości nasi uczniowie świetnie bawili się podczas warsztatów i gry miejskiej a przede wszystkim zbierali pomysły na nowy rok szkolny.

Małgorzata Budzyńska

• Zakończenie roku szkolnego

• 22 czerwca, godz. 17.00 – zakończenie roku szkolnego w klasach VII i VIII (odbiór świadectw 23 czerwca),
          • 22 czerwca, godz. 18.30  – bal ósmoklasistów,
          • 23 czerwca – zakończenie roku szkolnego w klasach I - VI:

- 9.30 – klasy I - III

- 10.30 – klasy IV - VI

• Zawody o Puchar Dyrektora Szkoły SP 185

14 i 15 czerwca zapraszamy na coroczne rozgrywki o Puchar Dyrektora Sp 185

• Klasy 1-3  - środa 14.06.2023 - 4 godzina lekcyjna
          • Klasy 4-5 - środa 14.06.2023 - 3 godzina lekcyjna
          • Klasy 6-7 - czwartek 15.06.2023 - 2 godzina lekcyjna

Ze sportowymi pozdrowieniami :):):)

Zespół nauczycieli WF

• Tydzień Konstytucyjny

• 1 czerwca klasy VIII wzięły udział w X edycji Tygodnia Konstytucyjnego. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się zajęcia przeprowadzone przez dr Filipa Czernickiego na temat praw i wolności obywatelskich.

• Egzamin do klasy dwujęzycznej

12.06.2023r. o godzinie 9:00 odbędzie się egzamin do klasy dwujęzycznej.

Kandydaci o nazwiskach zaczynających się literą:

• od A do Ł piszą w sali nr 217
          • od M do Ż piszą w sali 221.
        • Szkolny konkurs plastyczny "Miasta i miasteczka, w których wije się rzeczka" - wyniki

• ​​​​​​

Drodzy Uczniowie, za nami rok pełen pięknych prac artystycznych.

Oto zwycięzcy w naszym ostatnim, przedwakacyjnym konkursie plastycznym.

Gratulujemy serdecznie :)​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Życzymy wszystkim udanych,  bezpiecznych wakacji - w miasteczkach, nad rzeczkami i innymi wspaniałymi miejscami... :):):)

• Dzielnicowy Konkurs Piosenki Bajkowej i Musicalowej

5 czerwca uczestniczyliśmy w Dzielnicowym Konkursie Piosenki Bajkowej i Musicalowej w Szkole Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny. Decyzją Jury przedstawiciele naszej szkoły zajęli zaszczytne miejsca na podium.

Kategoria klas 0-3

• I MIEJSCE - Tymon Bińkowski

Kategoria 4-8

• I MIEJSCE -  Hanna Zakościelna
          • II MIEJSCE -  Hanna Jurgielewicz
          • III MIEJSCE -  Oskar Bińkowski

Serdecznie gratulujemy :)

Magdalena Sałamacha

• 😊Piknik rodzinny - "Jestem Eko"😊

Rodzinny piknik po czasie pandemii ruszył ze zdwojoną mocą.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w obsłudze tego przedsięwzięcia. Piknik cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszej dzielnicy, a my wspólnie stanęliśmy na wysokości zadania.

Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za obsługę różnorodnych stoisk. Dziękujemy Panom i Paniom, którzy pomogli rozstawić ławki a następnie posprzątać po imprezie, a w jej trakcie służyli "pomocnym ramieniem".  Naszym najmłodszym uczniom dziękujemy natomiast za piękne występy na scenie - jesteście niesamowici!

Dziękujemy Klubowi Shinkyokushin "Sekai" pod kierownictwem trenera Roberta Saniewskiego i Uczniowskiemu Klubowi Judo 225 prowadzonego przez trenera Jerzego Skolimowskiego za piękny pokaz.

Dziękujemy nauczycielom i całej szkolnej kadrze za współorganizację i wszelaką pomoc podczas imprezy.

Na koniec dziękujemy naszej całej dyrekcji oraz p. Małgorzacie - koordynatorce pikniku za udaną współpracę. Kolejny raz udało nam się wspólnie zorganizować bardzo fajne wydarzenie!!! :):)

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność i superzabawę.

Jesteście wspaniali!!!

Do zobaczenia za rok :)

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ 😊😊😊

ZAPRASZAMY DO GALERII 📷📷📷📷 RODZINNY PIKNIK

• Figury płaskie – projekt matematyczny

W ostatnich dniach uczniowie klasy 5a oraz klasy 5c prezentowali swoje matematyczne projekty na temat Figur płaskich. Prace były bardzo kreatywne, merytoryczne i staranne. Gorąco dziękuję swoim uczniom za zaangażowanie i pracowitość. Efekty ciężkiej pracy można podziwiać na zdjęciach.

Dorota Bogucka-Hebda