Czytanie to jedna z bram do wolności.                                                                                                     Robert Escarpit

Księgozbiór naszej biblioteki obejmuje lektury obowiązkowe oraz uzupełniające dla uczniów klas I – VI, a także pozycje z literatury pięknej dla dzieci i młodzieży. Uczniowie mogą również korzystać z księgozbioru podręcznego – encyklopedii, leksykonów, słowników językowych. Nasza biblioteka posiada zbiór audiobooków – ponad 140 tytułów, stanowiący nieocenioną pomoc dla uczniów mających trudności w nauce, z którego mogą korzystać w czytelni wszyscy uczniowie szkoły. Uczniowie klas starszych mają do dyspozycji 3 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu.

Zapraszamy do biblioteki i czytelni:

poniedziałek 8.00 - 14.00

wtorek       8.00 - 14.00