E-Dziennik

Bip

Środa 22.08.2018

WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!

Wiadomości

• laughZ ogromną radością informujemy, że nasz projekt "Sport i zabawa - to nasze prawa" uzyskał 971, tj. 35,88% głosów, a tym samym jest w gronie zwycięzców. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w propagowanie projektu i oddanie głosów.

Dyrekcja szkoły

•  - Obrazek 1

• Budżet Partycypacyjny - już można głosować!

Link: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome

Jak głosować?:

1. kliknij w link  i wejdź na stronę budżetu partycypacyjnego m.st.Warszawy

2. kliknij ZAGŁOSUJ

3. wpisz dwukrotnie swój adres e-mail

4. wejdź na swoja pocztę - otwórz mail od m.st.Warszawy-kliknij w link

5. (pojawi się mapka) wybierz dzielnicę Praga Południe, wybierz obszar-Gocław

6. kliknij WYBIERZ przy ostatnim na liście projekcie nr 29 ,,Sport i zabawa - to nasze prawa"

7. przejdź do projektów ogólnodzielnicowych, wybierz DALEJ wybierz PRZEJRZYJ PROJEKTY, zagłosuj

• Informacja

Informujemy, że pozostawione przez uczniów w szkole ubrania i obuwie są do odbioru do 29 czerwca 2018 r. Po tym terminie zostaną przekazane do PCK.
    Dyrekcja szkoły

• Zakończenie roku szkolnego

Uroczystości zakończenia roku odbędą się 22 czerwca w godzinach:

• 9.00 - klasy V, VI i VII
    • 10.30 - klasy III i IV
    • 12.00 - klasy I i II oraz oddział przedszkolny
  • Dzień Języków Obcych

18 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Każdy uczeń miał możliwość obejrzeć występy oraz wziąć udział w quizie. Przedstawiciele różnych klas przygotowali scenki teatralne, piosenki lub przedstawienia w różnych językach. To był bardzo udany dzień.

Zapraszamy do albumu fotograficznego.

• Świetny Matematyk!

18 czerwca odbył się final Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego- Puchacz Piotr. W kategorii klas II pierwsze miejsce zajął Andrzej Krakowski z kl 2a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Świetny Matematyk! - Obrazek 1

• Nasza Poetka

Miło nam poinformować, że Katarzyna Libera zajęła I miejsce w konkursie ANIŃSKIE NOCE MISTRZA GAŁCZYŃSKIEGO.

Serdecznie gratulujemy!

Nasza Poetka - Obrazek 1

By_ucalowac_twe_matczyne_rece...doc

• Zapisy na wolne miejsca do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018”

Zgodnie z harmonogramem Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018” zapisy na wolne miejsca rozpoczynają się  21 czerwca 2018 roku od godziny 12.00. Zapisy na wolne miejsca będą trwały przez cały okres trwania wakacji tj. do 31 sierpnia 2018 roku. Decyzja o przyjęciu podejmowana jest w szkole, która organizuje Warszawski Program „Lato w Mieście 2018”.

Rodzice / prawni opiekunowie, którzy wypełnili kartę kwalifikacyjną  w  elektronicznym systemie zapisów - za pośrednictwem strony internetowej  https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl  - w terminie  od 17 maja 2018 roku do 29 maja 2018 roku,  ale nie dokonali  do 18 czerwca 2018 roku potwierdzenia woli uczestnictwa  w szkole do której uczeń został zakwalifikowany,  w celu ubiegania się o przyjęcie na wolne miejsca  do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018” powinni:

• Mistrzostwa w tabliczce mnożenia

4 czerwca w Szkole Podstawowej nr 215 Warszawa, ul. Kwatery Głównej 13 odbył się finał  VI MISTRZOSTW W TABLICZCE MNOŻENIA DLA UCZNIÓW KLAS III WARSZAWA - Praga Południe z wykorzystaniem kart matematycznych „ Tabliczka mnożenia ”.

I miejsce zajął Konrad Jaczewski z klasy 3a, zaś II miejsce Marek Szlachetka również z klasy 3a.

Gratulujemylaugh

Mistrzostwa w tabliczce mnożenia - Obrazek 1  Mistrzostwa w tabliczce mnożenia - Obrazek 2