Szanowni Państwo,

Tak jak w ubiegłym roku szkolnym udzielaniem pomocy materialnej o charakterze socjalnym - realizacją  stypendiów szkolnych i zasiłków szkolnych zajmują się  Ośrodki Pomocy Społecznej. Wnioski można pobrać ze strony www.edukacja.warszawa.pl. (zakładka dla ucznia i rodzica-pomoc socjalna).

(rodziny zamieszkujące w rejonie szkoły - OPS ul. Walecznych 59  tel. 22 277 33 54)

Obiady szkolne

Uczniowie, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i nie otrzymali  dofinansowania obiadów przez  OPS mogą uzyskać  sfinansowanie obiadów szkolnych w szkole.

Wniosek do pobrania u pedagoga (pokój nr 207) lub ze strony  internetowej szkoły. Rodzice ubiegający się o pomoc od początku roku szkolnego składają wniosek ze stosowną dokumentacją do dnia 15.09.2023r.

os_odp_karna

wniosek_obiady