• Akcje charytatywne

• ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DLA DZIECI Z UKRAINY

Przed Świętami Bożego Narodzenia w świetlicy szkolnej odbyła się zorganizowana przez Mały Samorząd Świetlicowy zbiórka produktów spożywczych i odzieży dla dzieci z Ukrainy. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli akcję „ Dzieci Majdanu” i podarowali potrzebującym odzież, zabawki i artykuły spożywcze. Dzięki ich ofiarności przekazaliśmy Stowarzyszeniu ” Towarzystwu Przyjaciół Ukrainy „ reprezentowanemu przez Panią Oliwię Sieradzką, kilka worków darów, które następnie zostały dostarczone na Ukrainę.

W ramach podziękowania za wszystkie produkty otrzymaliśmy od Stowarzyszenia „Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy” książkę „Bajki z całego świata” oraz ukraińskie czekoladki.

Opiekunowie akcji:

Marta Żebrowska

Monika Kruk

OD DZIECKA DLA DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka,  Mały Samorząd Świetlicowy zorganizował zbiórkę słodyczy i akcesoriów szkolnych dla podopiecznych Domu Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka.

Dzięki Państwa hojności po raz kolejny udało nam się sprawić przyjemność tym, których los doświadczył.

W imieniu podopiecznych Domu Dziecka a także własnym serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i zaangażowanie!

Organizatorzy:

MSŚ z opiekunem p. A. Giedasz

pani M. Sałamacha

pani M. Olucha

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA DLA DOMU SAMOTNEJ MATKI PRZY UL. SZYMANOWSKIEGO W WARSZAWIE

Do 23 marca trwała zbiórka charytatywna dla Domu Samotnej Matki przy ul. Szymanowskiego w Warszawie. Dzięki Państwa hojności przekazaliśmy podopiecznym domu nie tylko artykuły spożywcze ale także higieniczne przeznaczone dla małych dzieci oraz  ubrania. W ramach wdzięczności dzieci wykonały świąteczny plakat.

W imieniu własnym i podopiecznych placówki bardzo dziękujemy za zaangażowanie i okazaną pomoc.

Monika Olucha

Patrycja Karewicz - Zapadko

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA DLA DOMU SAMOTNEJ MATKI W ZIELONCE

18 grudnia zakończyliśmy świąteczną zbiórkę charytatywną. Przekazaliśmy do domu Samotnej Matki w Zielonce ok. 35 kg artykułów spożywczych i higienicznych przyniesionych przez uczniów naszej szkoły.

W imieniu własnym i podopiecznych wspieranej przez nas placówki, bardzo dziękujemy za okazaną  pomoc i prosimy o zaangażowanie i hojność przy następnych podobnych inicjatywach.

ZBIÓRKA ZABAWEK DLA DZIECI Z ODDZIAŁÓW ONKOLOGICZNYCH

Z okazji „Dnia Pluszowego Misia” świetlica szkolna zorganizowała zbiórkę nowych zabawek i maskotek, oraz pomocy szkolnych dla dzieci z oddziałów onkologicznych warszawskich szpitali.

Dzięki Waszej pomocy i ofiarności nasza szkoła przekazała do Fundacji „Mam Marzenie” sześć worków misiów, lalek, zabawek, artykułów szkolnych i innych upominków.

Dzięki akcji, również uczniowie naszej szkoły przyczynili się do wywołania uśmiechu na twarzach dzieci przebywających w szpitalach.

W zamian za okazaną pomoc otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Magdalena Sałamacha